Elite HR, s.r.o.

Ječná 39a 120 00,
Praha 2 – Nové Město

TEL: +420 221 990 687
GSM: +420 777 352 903
FAX: + 420 222 520 898
e-mail: info@elitehr.cz
www: http://www.elitehr.cz

Marketing Manager

Náš klient je FMCG společnost.V současné době hledáme schopného kandidáta na pozici Marketing Managera.

Náplň

- Zodpovědnost za vizi, strategii a rozpočet marketingových aktivit pro dané značky
- Využití ATL i BTL aktivit v marketingových plánech značek
- Implementace strategie dané značky na trhu
- Rozjezd nových aktivit
- Zodpovědnost za veškeré marketingové aktivity
- Vyhodnocení efektivity aktivit oddělení
- Řízení rozpočtu, zodpovědnost za návratnost aktivit
- Vedení týmu specialistů

Požadavky

- VŠ vzdělání
- Praxe v oblasti marketingu, brand managementu v oblasti FMCG podmínkou
- Zkušenosti s ATL i BTL aktivitami
- Strategické myšlení a vysoká kreativita
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Samostatná a aktivní osobnost
- Pozitivní pohled na věc
- Zkušenosti s vedením lidí
- Velmi dobrá znalost AJ

Výhody

- Příležitost řídit strategii významných značek na trhu
- Práce v prestižní společnosti se stabilním zázemím
- Motivující platové ohodnocení
- Vzdělávání
- Zaměstnanecké výhody
registrovat